food basket

رئیس بهزیستی این شهرستان خبر داد: توزیع یک‌هزار بسته‌ی غذایی درب منازل مددجویان نیازمند بهزیستی سبزوار

رئیس بهزیستی این شهرستان خبر داد:
توزیع یک‌هزار بسته‌ی غذایی درب منازل مددجویان نیازمند بهزیستی سبزوار
یک‌هزار بسته‌ی غذایی اضطراری، در حال توزیع در درب منازل مددجویان بهزیستی سبزوار است.
به گفته‌ی رئیس بهزیستی شهرستان سبزوار، این بسته‌های غذایی شامل اقلام ضروری مورد نیاز خانواده‌ها در زمان قرنطینه‌ی خانگی می‌باشد.
مرضیه‌ی کسرایی‌فر گفت: ارزش کلی این بسته‌های غذایی ۱۲۰ میلیون تومان برآورد می‌شود که تماما از سوی خیرین سبزوار، اهدا شده است.
وی افزود: برنج، ماکارونی، روغن، سویا، گوشت، ماست و شیرینی، محتویات این بسته‌های غذایی است که به شکلی که کرامت و عزت نفس مددجویان رعایت شود در درب منازل آنان تحویل‌شان می‌شود.
وی یادآور شد: کارشناسان بخش‌های مختلف بهزیستی و مددکاران مرتبط، مددجویان نیازمند را شناسایی و معرفی می‌کنند و بسته‌های غذایی بر اساس این معرفی، تحویل این عزیزان می‌گردد.
وی از تأخیر دو هفته‌ای توزیع این بسته‌های غذایی به جهت شیوع کرونا و تعطیلی کارهای اداری خبر داد و گفت: توزیع این بسته‌ها از هفته‌ی اول بازگشایی ادارات آغاز شده و ظرف هفته‌ی جاری، همه‌ی این بسته‌ها در اختیار خانواده‌ها قرار می‌گیرد.
وی با تشکر از خیرین سبزوار گفت: این عزیزان همیشه مایه‌ی سربلندی و امیدواری شهرستان سبزوار، بهزیستی و مددجویان بوده‌اند و بدون وجود این بزرگواران، کارهای بهزیستی، به این خوبی انجام نمی‌شد.
وی ادامه داد: امیدواریم با توجه به شرایط اجتماعی ناشی از بروز و شیوع کرونا و قرنطینه‌ی خانگی، خدمات و سخاوت‌مندی خیرین امتداد و استمرار داشته باشد تا بتوانیم با کمک آنها گرهی از کار فروبسته‌ی مددجویان بگشاییم.
شایان ذکر است در حال حاضر از ۱۲ هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی سبزوار، ۶ هزار خانوار نیازمند و شدیدا نیازمند می‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *